Ийримдер

М.Мамакеев атындагы мектеп гимназиясынын ийрим иштери боюнча маалымат.

МАЖИйримдин аталышыДүйшШейшШаршБейшЖумаИшем
1Эсеналиева  Гулназ «Тарыхий эстеликтер»114-16:0014-16:0014-16:0014-16:009-11:00
2Абдрахманова Фатима «Дары чөптөр»4814-16:0014-16:0014-16:0014-16:00 
3Жанаманова Турган Этнография5614-16:0014-16:0014-16:0014-16:00 
4Сагынбаева Эльнура «Нур» бий ийрими49-12:009-12:009-12:009-12:009-12:009-12:00
5Жолдошев ТуратТогуз коргоол1811-14:0011-14:0011-14:00 
6Ыдырысов ФархатВалейбол ийрими1314-17:0014-17:0014-17:00
7Сыдыкбаева Айгуль Архивариус 248-16:008-16:008-16:008-16:008-16:00 
8Турумбекова АйтолкунEnglish juniors211-14:0011-14:0011-14:0011-14:0011-14:0011-14:00
9Кумушбекова Айнагуль «Уз колдор» тигүү ий.413-15:0013-15:0013-15:0013-15:0013-15:00 
10Мокеев Кубатбек «Чебер уста» ийримим1613:30-15:0011-12:3013-14:30 
11Исаев КаныбекАккардеон ийрмим3513-15:0013-15:00 
12Мамытова НЖаш математиктер4114-15:3014-15:30 
13Бекмухамедова Нурия Комуз ийрими3012-14:0010-12:00
14Имаешев Талант«Көк жал» бокс ийрими319-20:3019-20:3019-20:3019-20:30
15Турдукожоев МаратФутбол, туризм ийрими915-17:0015-17:0015-17:00
16Ташыбеков ТолкунбекБаскетбол ийрими 414-16:0014-16:0014-16:00
17Капашова  КенжеПаскаль ийрими211-14:0014-15:3011-14:0014-15:3011-13:00
18Стамова Анара «Жаш талант» вокал ийрими1914-15:0014-15:0014-15:0014-15:0014-15:00 
19Алаев Кадырбек ОРТ га даярдоо4014-15:0014-15:0014-15:00 
20Осмонбаева НазираАКШ га саякат2014-15:0014-15:0014-15:00 
21Кокоева Нургул«Путь к слову»3314-15:0014-15:0014-15:0014-15:0014-15:00 
22Турсунбаева Жылдыз«Тарыхий изилдөөлөр»1314-16:0014-16:00 
23Абыканова  ШайырФранцузча сүлөйбүз4213-17:0013-17:0013-17:00 
24Адунчиев ТууганбайМанас таануу3713-15:0013-15:00 
25Сооронбаева НургазыМоделдөө913-15:0013-15:00 
26Касымалиев НурланЕ мугалим713-15:0013-15:0013-15:00 
27Шертаева МунараСалам Кытай413-15:0013-15:0013-15:00 
28Мааткеримова НурзатПифагорчулар3313-15:0013-15:00 
29Мамытова БактыгулМанас таануу3713-15:0013-15:00 
30Тукешова ЧынараКөркөм окуу513:00-14:0013:00-14:0013:00-14:00 
31Оспанбаева ИринаЖаш тарыхчылар10 
32Азаева ЖанылЖаш чебер3413-15:0010-12:0010-12:00